top of page
gardening tools

KVĚTINOVÝ SERVIS

  • FIRMY / KANCELÁŘE

  • HOTELY

  • RECEPCE

  • VENKOVNÍ PRÁCE / TERASY

  • POKOJOVÉ ROSTLINY

přechod-B-2.jpg

Servis pro rostliny v kanceláři, ve firmě...

Realizujeme pravidelný servis rostlin v kancelářích a firmách, jehož součástí je i potřebná revitalizace rostlin, jejich přesazování a doplnění substrátu.

Navrhujeme nové výsadby vhodné do vašich prostor a dodáváme kompletní řešení květin/rostlin do interiéru, ale i exteriéru, jako jsou např. terasy nebo osázené firemní vstupy apod. Součástí našich služeb je i nabídka dodání vhodných pěstebních nádob, moderních obalů na květináče nebo truhlíků pro vaši terasu.

V průběhu roku, podle typů rostlin provádíme jejich tvarování, ošeření od prachu, hnojení a zálivku dle potřeby jednotlivých druhů.

Mějte zdravé a prospívající rostliny – svěřte jejich péči našim floristům

pozadí.jpeg
KS - 1
přechod-B-1.jpg

Květinové aranžmá každý týden/ Dekorace čerstvých květin

pozadí.jpeg

Pro naše zákazníky zajišťujeme pravidelné dodávky čerstvých květinových aranžmá do kanceláří, vstupních prostor, ale také do obchodů nebo soukromých bytů. Mezi naše zákazníky patří také hotely, cateringové firmy i restaurace, kterým pomáháme dekorovat interiér a také pro ně dodáváme dekorace na stoly, bary i pro slavnostní příležitosti. Vytváříme vhodná aranžmá nebo volné řezané květiny do vázy, vždy dle typu prostoru, s přihlédnutím k aktuálnímu ročnímu období. V rámci pravidelného květinového servisu dovážíme čerstvé květiny v dohodnutých intervalech a podle potřeby aranžujeme v místě, pokud se jedná o složitější aranžmá nebo přivezeme hotové a jen na místě vyměníme. Disponujeme širokou nabídkou váz a dalších nádob vhodných pro květinová aranžmá, které pro květiny zapůjčíme. Čerstvé květiny ve vašem interiéru vytvoří/dotvoří příjemnou atmosféru pro vaše zaměstnance a obchodní partnery.

KS - 2
přechod-B-2.jpg

Ukázky květinových aranžmá firemní recepce

Prostorové dekorace nákupní galerie

Dekorace interiéru domu

Anchor 1
bottom of page