gardening tools

KVĚTINOVÝ SERVIS

  • FIRMY / KANCELÁŘE

  • HOTELY

  • RECEPCE

  • VENKOVNÍ PRÁCE / TERASY

  • POKOJOVÉ ROSTLINY

přechod-B-2.jpg

Servis pro rostliny v kanceláři, ve firmě...

Realizujeme pravidelný servis rostlin v kancelářích a firmách, jehož součástí je i potřebná revitalizace rostlin, jejich přesazování a doplnění substrátu.

Navrhujeme nové výsadby vhodné do vašich prostor a dodáváme kompletní řešení květin/rostlin do interiéru, ale i exteriéru, jako jsou např. terasy nebo osázené firemní vstupy apod. Součástí našich služeb je i nabídka dodání vhodných pěstebních nádob, moderních obalů na květináče nebo truhlíků pro vaši terasu.

V průběhu roku, podle typů rostlin provádíme jejich tvarování, ošeření od prachu, hnojení a zálivku dle potřeby jednotlivých druhů.

Mějte zdravé a prospívající rostliny – svěřte jejich péči našim floristům

1/15
 
přechod-B-1.jpg

Květinové aranžmá každý týden/ Dekorace čerstvých květin

1/13

Pro naše zákazníky zajišťujeme pravidelné dodávky čerstvých květinových aranžmá do kanceláří, vstupních prostor, ale také do obchodů nebo soukromých bytů. Mezi naše zákazníky patří také hotely, cateringové firmy i restaurace, kterým pomáháme dekorovat interiér a také pro ně dodáváme dekorace na stoly, bary i pro slavnostní příležitosti. Vytváříme vhodná aranžmá nebo volné řezané květiny do vázy, vždy dle typu prostoru, s přihlédnutím k aktuálnímu ročnímu období. V rámci pravidelného květinového servisu dovážíme čerstvé květiny v dohodnutých intervalech a podle potřeby aranžujeme v místě, pokud se jedná o složitější aranžmá nebo přivezeme hotové a jen na místě vyměníme. Disponujeme širokou nabídkou váz a dalších nádob vhodných pro květinová aranžmá, které pro květiny zapůjčíme. Čerstvé květiny ve vašem interiéru vytvoří/dotvoří příjemnou atmosféru pro vaše zaměstnance a obchodní partnery.

 
přechod-B-2.jpg

Ukázky květinových aranžmá firemní recepce

Prostorové dekorace nákupní galerie

Dekorace interiéru domu

 

KONTAKT - SÍDLO SPOLEČNOSTI

Květinový klub
Sixth Sense s.r.o.
Na Balkáně 2120/134
130 00  Praha 3

IC: 27176266
DIC: CZ27176266
Společnost je zapsaná Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 102097

KONTAKT - KORESPONDENČÍ ADRESA

Květinový klub
Sixth Sense s.r.o.

Pod Krocínkou 257/17
190 00  Praha 9

Tel: +420 274 814 083

email: info@sixthsense.cz

© 2020 by Blue & Green

Dekorace interiéru 4