Novinky

Náš team

Jan Komzák Jan Komzák
Účastník Mistrovství republiky „Děčínská kotva“ s desetiletou praxí, navrhl interiér našeho obchodu. Dvakrát vyhrál v rámci výstavy Pragointeriér soutěž „Květina v interiéru“, dále se pravidelně účastní předváděcích akcí pro odbornou i laickou veřejnost. Honza spolupracuje s televizí Nova na pořadu „Rady ptáka Loskutáka“, připravoval dekorace do pořadu televize Prima „Prima jízda“.
napište nám

Kristina Mášová Kristina Mášová
Kristina vystudovala obor aranžérství a po škole se vzdělávala na floristických kurzech. V Květinovém klubu působí již několikátým rokem. 
napište nám
Michaela Piotrovská Michaela Piotrovská
Floristka s dvouletou praxí. Michaela připravovala svatební kytice do svatebního magazínu Mladé fronty.
napište nám

Kateřina Mlejnková
Floristka s 16-ti letou praxí. Spolupracovala s pořadem Sama doma a za svou profesní kariéru připravovala květiny a dekorace pro mnoho VIP osobností.
napište nám

Kristýna Kolčiterová
Kristina vystudovala zahradnickou školu. Floristka s mnohaletou praxí. Kristýna spolupracovala na zakázkách pro Seminární hotel Akademi.
napište nám


Tereza Tichá
Floristice se věnuje od roku 2008, po úspěšném absolvování rekvalifikačního kurzu Vazba-Aranžování a za svou praxi působila v několika pražských květinářstvích.
napište nám

Petra Paulovičová
Petra se věnuje floristice již třetím rokem a za své působení v oboru měla možnost spolupracovat na významných akcích, svatebních dekoracích.
napište nám

Lucie Smolíková
Vystudovala floristiku, floristikou se zabývá 5 let. V průběhu své kariéry se zdokonalovala návštěvou floristických kurzů. Za svou praxi vázala mnoho květin pro české celebrity.
napište nám

Aneta Hirthova
Aneta ukončila studia na SOU stavební a zahradnické škole a začala pracovat ve floristice, které se věnuje již od dětství.
napište nám


Šárka Musilová
Šárka se věnuje floristice již 17 let. Své zkušenosti si zdokonalovala na floristických seminářích Hany Šebestové a během své kariéry připravovala květiny a dekorace pro české umělce. 
napište nám


Barbora Floriánová
Barbora vystudovala zahradnickou školu a během své školní praxe již působila v Květinovém klubu, ale také na Pražském hradě. Po dokončení studia rozšířila řady Květinového klubu jako stálý zaměstnanec.
napište nám


Jana Rudzan
Jana vystudovala školu uměleckých řemesel. Floristice se věnuje více jak 15 let a má i zahraniční zkušenosti. Během své praxe získala zkušenosti při spolupráci s hotely a společnostmi, pro které připravovala sezónní květinová aranžmá.
napište nám


Michaela Hrbková
Michaela studovala na SOU stavební a zahradnické, kde také absolvovala floristické kurzy. Dále se vzdělávala na České Zemědělské univerzitě v oboru zahradnictví.
Floristikou se zabývá již pět let. Naší posilou je od roku 2014.
napište nám
Gévoke Travel | Sixth Sense | Sixth Sense Dent | Sixth Sense Incentives | Blue & Green

Copyright © 2007 KVETINOVYKLUB.CZ, All Right Reserved