Novinky

Společenské akce

Spolupracujeme s mnoha českými a zahraničními společnostmi na přípravě květinových dekorací na společenské akce, firemní večírky, cateringové akce, vánoční večírky a jiné. Rádi pro Vás připravíme konkrétní nabídku dle prostor akce či Vašich požadavků.

Prohlédněte si níže ukázky květinových aranžmá a dekorací společenských akcí, které jsme pro klienty připravovali v letošním i minulém roce.

Pokud mátě nějaký konkrétní požadavek na květinovou dekoraci, prosím, vyplňte náš poptávkový formulář. Děkujeme, Váš Květinový klub.

Společenská akce 1

Společenská akce

Květinovou výzdobu jsme připravovali do Kongresového centra Praha. Celá akce byla laděna do žlutých odstínů. Základem dekorace byly jarní květy - tulipány a gerbery.
Fotogalerie zde Kontaktní formulář

Společenská akce 2

Společenská akceKvětinová výzdoba byla připravena v Rudolfinu, ve dvoraně pro gala večeři. Zde jsme dekorovali interiér - hlavní schodiště, kulaté stoly a jiné.

Fotogalerie zde Kontaktní formulář

Společenská akce 3

Společenská akce - Květinová výzdoba pana Mittala

Květinová výzdoba oslavy 25. výročí svatby pana Mittala, která se konala v Paláci Žofín, byla připravena Květinovým klubem.

Fotogalerie zde Kontaktní formulář

Společenská akce 4

Společenská Akce - Investor rokuPravidelně připravujeme květinová aranžmá na akce Investor roku, který se koná v Průmyslovém paláci.

Fotogalerie zde Kontaktní formulář

Gévoke Travel | Sixth Sense | Sixth Sense Dent | Sixth Sense Incentives | Blue & Green

Copyright © 2007 KVETINOVYKLUB.CZ, All Right Reserved